خانه / نمونه کار نما سنگ / نمونه کار آبنما خانگی و سنگی

نمونه کار آبنما خانگی و سنگی

نمونه کار آبنما سنگی و ایجاد آن در فضای بسته خانگی :

 آبنمای سنگی در فضای تکراری و بسته محیط خانه می تواند باعث شکسته شدن فضای خشک و بی روح خانه های امروز ما شود. البته آبنمای سنگی در محیط بیرون و فضای آزاد نیز قابل پیاده سازی می باشد. نماسنگ با تجربه چندین ساله و نمونه کارهای زیاد در این زمینه شما را به دیدن برخی از این نمونه کارها این مجموعه که در زیر میب اشد دعوت می کند .

توضیحات بعد از تصاویر را نیز مطالعه بفرمایید.

نمونه کار آبنما

نما سنگ توانایی اجرای آبنمای سنگی در هر اندازه ای و هر ابعادی را دارا است ( مهم این است فضای آبنمای شما در کجا قرار داشته باشد و چه میزان به طبیعت علاقه مند هستید)  لذا با خیال راحت و با توجه به نمونه کار آبنما ی بالا امور مربوط به اجرای آبنما چه در فضای خانگی و چه در فضای آزاد را به گروه نماسنگ بسپارید .

” آبنما داخل منزل می تواند طبیعت را برایتان به ارمغان بیاورد “

طرح های متنوع و همچنین انجام صفر تا صد کار در کارگاه های مجموعه نماسنگ باعث می شود خروجی کارها بسیار با دقت بالا و حرفه ای باشد، ضمنا شایان ذکر است آبنما بدون نور پردازی حرفه ای جلوه ی کمتری دارد پس باید این نکته را نیز مد نظر داشت.

نورپردازی آبنما سنگی ( آبنما خانگی ) :

در هر زمینه کاری و طراحی وجود نور کافی باعث می شود جلوه بهتری از آن را شاهد باشیم ، حال برای یک آبنمای شیک که با سنگ و طراحی مناسب برای منزل یا محل کار شما تدارک دیده می شود ، وقتی کامل است که یک نور پردازی با هارمونی یا کانتراست رنگ زیبا با محیط داشته باشد. البته راجب این موضوع بیشتر توضیح خواهیم داد.

امیدواریم با یک بار همکاری با مجموعه نماسنگ به مشتری دائمی ما بدل شوید زیرا تمام اهتمام خود را به کار خواهیم گرفت تا رضایت شما حاصل شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *